Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-07-05 21:38:18

olaprzygoda

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 71

WPISY DO INDEKSU Z FIZJOTERAPI

Dziewczyny i Sylwestrze napisałam maila do Pani doktor z prośbą o przełożenie godziny składania indeksów z 12 na 14 argumentując tym, że większość z was dojeżdża na zajęcia i pracuje w tych godzinach np. ja. Czekam na maila zwrotnego, jak tylko go dostane to dam wam znać

Offline

 

#2 2011-07-06 08:48:02

pausus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 82
Punktów :   

Re: WPISY DO INDEKSU Z FIZJOTERAPI

Ola, a moze troche jakiejs komunikacji w grupie, co? Ja rozumiem, ze leadership u ciebie wysoko stoi, ale babka z fizjo- pomysli ze mamy nie po kolei w glowie bombardujac ja telefonami, smsami i mailami. Czytasz czasem co inni tu pisza?

Kontaktowalam sie w miedzyczasie z p. Barczyk, wiem ze tobie odpisala na maila. prosila, zeby wszyscy zostawili w szkole swoje indeksy, wpisy beda albo w pon-wtorek albo piatek za tydzien. Tym samym, kazy moze przyechac w piatek tak jak mu pasuje. o 15.30 zaczynamy higiene? Dostalas te dane epidemiologiczne od babki z higieny?

Ostatnio edytowany przez pausus (2011-07-06 10:27:47)

Offline

 

#3 2011-07-06 11:40:01

ewamajcher

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 12
Punktów :   

Re: WPISY DO INDEKSU Z FIZJOTERAPI

Ola nie jest niczemu winna,po rozmowie z KILKOMA osobami doszlysmy do wniosku,ze jest konieczność poproszenia w imieniu całej grupy o sprecyzowanie godz. Ja nie mam czasu ani ochoty jeżdzić kilka razy w tyg i szukać kogo kolwiek.Nie mamy starosty z jajami i działamy tak jak działamy.

Offline

 

#4 2011-07-06 14:52:49

olaprzygoda

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 71

Re: WPISY DO INDEKSU Z FIZJOTERAPI

witam,
będę rozmawiać dziś z Panią dr Anwajler, czy będzie mogła zostać do 14.00- jeśli nie, to proszę zostawic indeksy w dziekanacie i wpisy zrobimy w tygodniu
pozdr
K.B-P

Takiego maila dostałam właśnie od Pani prof. Barczyk
A jeśli chodzi o ciebie droga Paulino to nikt nie będzie się dopasowywał do ciebie, mnie nie obchodzi o której ty piszesz egzamin i to ty się umawiałaś na nie go a nie my jako grupa.Co do wpisów do indeksu będę kontaktować się z wykładowcą a nie z tobą i tak czytam posty na forum i jakoś nie byłaś za aby uprzedzić Panią Barczyk jaka jest sytuacja i że będzie problem z dojazdem na tą godzinę wszystkich dziewczyn. Ty pilnujesz własnego tylko a my swojego bo działamy jako grupa. Jak byś chodziła na wszystkie zajęcia tak jak inne osoby to by nie było takiej sytuacji jaka jest teraz.

A to są twoje słowa jak byś się ponownie wypierała Paulino
"Dziewczyny,
tak jak w temacie. P. Barczyk bedzie w szkole w piatek (8 lipca)  o 12, prosila, zeby byly wszystkie mozliwie indeksy, bedzie wpisywac oceny. W tym czasie ja bede pisac egzamin..... p. Barczyk wyznaczyla mi termin egzaminu na 12, widocznie nie moze inaczej. MNie zalezy, zeby napisac ten egzamin, a Panie chcą polaczyc to z wpisami, zeby nie jezdzic jeszcze raz."

Ostatnio edytowany przez olaprzygoda (2011-07-06 15:02:00)

Offline

 

#5 2011-07-06 21:33:20

pausus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 82
Punktów :   

Re: WPISY DO INDEKSU Z FIZJOTERAPI

Zostawie to bez komentarza. Nie mniej jednak, nikt nikogo do niczego nie zmusza, przekazalam informacje, grupie nie pasowalo, ja nie mam z tym problemu, nikt do nikogo sie dopasowywac nie musi. Nie dorabiaj sobie teorii. Moj egzamin, moja sprawa. Skoro post na ten temat byl juz na forum, wystarczylo sie do niego odniesc, to jest raczej jasne, ze to ja sie dostosuje do grupy a nie grupa do mnie. A moja obecnosc na zajeciach to jest zupelnie inna kwestia i nie tobie ja oceniac.

Pozdrawiam

PK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltaksówka wałcz